Mūsų moto – svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. Kitaip nei nesąžiningi veisėjai, mums rūpi mūsų šunų ir šuniukų sveikata, todėl laikomės visų Tarptautinės kinologų federacijos (FCI) taisyklių. Jos leidžia suporuoti pateles kas 8 mėnesius, nurodo paskiepyti šuniukus nuo ligų ir kirmėlių, suteikti gimimo ir kilmės dokumentus, sveikatos knygeles, įleisti mikroschemą po oda. Šuniukai gauna kilmės liudijimus tik tada, kai įgaliotas klubo atstovas po apžiūros patvirtina, kad šuniukai sveiki.

Kernterjerų veisimas mums ne tik šeimos verslas, bet ir pašaukimas bei aistra – mes juos veisiame 3 metus, o auginame 6! Per šį laikotarpį mes susipažinome su šia miela veisle ne tik kaip mylintys šeimininkai, bet ir kaip veisėjai – pamatėme jų augimo stadijas, priežiūrą, jauniklio užauginimu, auklėjimu, paruošimu parodoms. Dažnai dalyvaujame vietinėse ir tarptautinėse parodose, jose Mesi yra nugalėjusi 3 kartus, o Miro – 8, todėl visi šuniukai pasižymi ne tik gerais genetiniais ir fiziniais duomenimis, bet ir pripažįstami kaip tituluotųjų tėvų jaunikliai.

Kernterjerų vaikučius mes pamilstame iš pirmo žvilgsnio ir rūpinamės jais kaip savo vaikais. Mes jiems norime surasti pačius geriausius šeimininkus ir namus, kuriuose jie galės džiaugtis gyvenimu amžinai. Būtent todėl ne visada leidžiame bet kokiems potencialiems šeimininkams įsigyti mūsų šuniukus, nes šuo – ne žaislas, jis gyvas ir viską jaučiantis draugas. Mes visada prieš juos perleisdami į kitų rankas išsamiai pakalbame su žmonėmis. Mums svarbiausia, kad būsimieji šeimininkai suprastų, kad naminis gyvūnėlis yra didelė atsakomybė ir kad juo reikia nuolatos rūpintis, mylėti, žaisti, vedžioti, profilaktiškai skiepyti ir gydyti susirgus bei turėti kam palikti laikinai prižiūrėti, kai išvykstate.

lt_LTLT
en_USEN lt_LTLT